
Тонкий двожильний гріючий кабель Magnum Slim 9,6 м 28.7, 450, 2.87
- В наявності
- Код: MSC450
4 700 ₴
- +380 (50) 727-88-30заказ
Кабель Magnum Heating застосовується для підтримки комфортної температури в приміщеннях різного призначення: квартирах, котеджах, офісах, складських приміщеннях і багатьох інших.
Призначений для монтажу в цементно-піщану стяжку товщиною 3-5 см.
Двожильний нагрівальний кабель діаметром 3.5 мм, має потужність 15,7 Вт \ м погонний і довжину від 9,6 м до 95,5 м.
Кабель зручний для укладання в приміщеннях з нестандартною геометрією . Застосовується як додатковий підігрів, так і для основного опалення.

Зміна потужності регулюється зміною кроку укладання кабелю.
Унікальність кабелю полягає в його інноваційній конструкції: безмуфтове з'єднання.
Ця конструктивна особливість дозволяє істотно підвищити довговічність і безпеку кабелю Magnum Heating, а суцільнолита оболонка, алюмінієвий екран і дріт заземлення по всій довжині кабелю забезпечують максимальний захист і повну безпеку і дозволена до використання у вологих приміщеннях (ванні кімнати, душові, доріжки навколо басейну та ін .)
Кабелі Magnum Heating мають сертифікат VDE і гарантію 20 років.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magnum Heating |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Діаметр кабелю | 3.5 мм |
| Ізоляція | Тефлон |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 15.7 Вт/м |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 70 мм |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Екранований кабель | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ізоляція нагрівального елементу | Тефлон |
| Довжина кабелю | 28.7 |
| Допустимо викибка опори елементу, % | від 5 до 10 |
| Допустиме відхилення довжини | (+-) 2% |
| Захисний екран | Суцільна алюмінієва оболонка із заземленням |
| Зовнішня оболонка | Суцільнолита ПВХ (PVC) |
| Кабель живлення, м | Мідний, довжина 3,5 |
| Клас захисту | IPX7 |
| Крок укладання кабелю, см | від 7,5 до 12,5 |
| Потужність, Вт | 450 |
| Нагріваючий елемент | Двожильний провідник з постійним опором |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Площа обігріву, кв.м. | 2.87 |
| Провідник заземлення | Мідний одножильний + суцільний алюмінієвий екран |
| Рекомендована висота стяжки, см | 0.5 - 3 |
| Сертифікація | VDE, IEC 800, NEMKO, CE |
| Тип з'єднання нагрівального кабелю і кабелю живлення | Запатентоване безмуфтове, виконане лазерною спайкою |
| Тип монтажа | У шар плиткового клею, самовирівнювальна підлога |
- Ціна: 4 700 ₴





