
Нагрівальний мат Manum 1,0 m² 300, 2
- В наявності
- Код: Mmat2
6 063 ₴/комплект
- +380 (50) 727-88-30заказ
Magnum Heating Mat - це комплект нагрівального мату повністю готовий до установки.
Застосовується для додаткового обігріву в житлових приміщеннях, офісах і багатьох інших приміщеннях.
Встановлюється на відкриті ділянки підлоги де немає меблів і не проходять комунікації.

У комплект входить тонкий, безпечний нагрівальний кабель у вигляді готового килимка.
Двожильний нагрівальний кабель, потужністю 150 Вт \ м², покладений на капроновій сітці з самоклеючою основою.
Нагрівальний мат має ширину 50 см і довжину від 2 до 20 метрів, монтується в тонкий шар (± 5 мм) клею для плитки або самовирівнюючу наливну підлогу.
Детальна інструкція по монтажу та експлуатації знаходиться в кожному комплекті.
Суцільнолита оболонка, алюмінієвий екран і дріт заземлення по всій довжині кабелю забезпечують захист і повну безпеку, що підтверджено Європейським сертифікатом VDE.
Саме ця модель матів давно продається компанією «Magnum Heating» на внутрішньому ринку Європейського союзу, пройшла перевірку часом і заслужила довіру у Європейських споживачів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magnum Heating |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Діаметр кабелю | 3 мм |
| Ізоляція | Тефлон |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 50 мм |
| Потужність | 150 Вт/м.кв. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Екранований кабель | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Допустимо викибка опори елементу, % | від 5 до 10 |
| Допустиме відхилення довжини | (+-) 2% |
| Захисний екран | Суцільна алюмінієва оболонка із заземленням |
| Зовнішня оболонка | Суцільнолита ПВХ (PVC) |
| Кабель живлення, м | Мідний, довжина 3,5 |
| Клас захисту | IPX7 |
| Крок укладання кабелю, см | 10 |
| Потужність, Вт | 300 |
| Мінімальна товщина клею для плитки при монтажі, мм | 5 |
| Нагріваючий елемент | Двожильний провідник з постійним опором |
| Площа обігріву | 2 |
| Провідник заземлення | Мідний багатожильний, суцільний алюмінієвий екран |
| Сертифікація | VDE |
| Тип з'єднання нагрівального кабелю і кабелю живлення | Муфтове з'єднання |
| Тип монтажа | В шар клею для плитки Самовирівнювальна підлога |
| Товщина кабелю, мм | 3 |
- Ціна: 6 063 ₴/комплект





