Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електронний терморегулятор Magnum Intelligent Control оснащений системою програмування Intelligent Control, що самонавчається.
Інтелектуальна функція враховує різні властивості, пов'язані з користувачем, такі як тип підлоги, матеріал покриття підлоги, тепловтрати приміщення і т.д.
Це забезпечує споживачеві максимальний комфорт за мінімального споживання енергії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magnum Heating |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Максимальна температура регулювання | 45 град. |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Область застосування терморегулятора | Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 83 мм |
| Висота | 83 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Термостат, Датчик підлоги, Вбудований датчик повітря, Додаткова рамка, Інструкція |
| Сертифікація | CE, FI |
| Диференціал включення / вимкнення | Стандартний 0.4 °C / регульований 0.1 - 1 °C |
| Напруга живлення, В | 230 В / 50-60 Гц + - 15% |
| Корпус | IP21 |
| Зниження температури | Автоматичне завдяки інтелектуальній функції, вручну 0.1 - 10 °C |
- Ціна: 4 982 ₴




Відправка з 28 травня 2026