Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Механічний терморегулятор Heat Plus M15.16 призначений для управління електричним опаленням, системою "електрична тепла підлога" (нагрівальними матами, тонкими кабелями під плитку, кабелями в стяжку і плівкою).
Має три режима вимірювання: тільки датчик повітря, датчик підлоги та датчик повітря, тільки датчик підлоги
Оснащений кнопкою живлення, колесом регулювання температури та світлодіодом-індикатором.
У комплектацію входить виносний датчик температури підлоги та гвинт для кріплення корпусу регулятора до монтажної коробки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Warme Technik |
| Країна виробник | Німеччина |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Максимальна температура регулювання | 40 град. |
| Вид терморегулятора | Механічний |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Область застосування терморегулятора | Системи опалення, Інфрачервоні обігрівачі, Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Ні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | Терморегулятор, датчик підлоги, вбудований датчик повітря, інструкція-гарантія |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 86 мм |
| Висота | 86 мм |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 800 ₴
- Спосіб упаковки: до комплекту входять: - датчик температури - гарантія + інструкція


