Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HeatWave |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Діаметр кабелю | 4.8 мм |
| Ізоляція | Фторполімерів |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 20 Вт/м |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 50 мм |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Екранований кабель | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 35 |
| Потужність, Вт | 700 |
| Площа обігріву | 3.5 |
- Ціна: 5 408 ₴/комплект




