Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сенсорний терморегулятор тм Heat Plus M1.16 White WiFi
Терморегулятор призначений для автоматичного регулювання температури в приміщеннях обладнаних електричною теплою підлогою.
Heat Plus M1.16 White Wi-fi - це цифровий програмований терморегулятор з сенсорною кнопкової панеллю керування і великим LCD-дисплеєм з датчиком температури повітря і виносним термодатчиком для внутрішнього монтажу.
Основні особливості терморегулятора:
- Дизайн терморегулятора нагадує сучасні смартфони.
- Кнопкова передня панель управління.
- LCD-дисплей з підсвічуванням екрану, легко читається навіть в темряві.
- Зручне програмування (5 днів +2 дні або 6 днів +1 день).
- Управління одним натисканням кнопки регулювання температури.
- Збереження налаштувань при виключенні терморегулятора.
- Проста установка в стандартні підрозетники.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heat Plus |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Максимальна температура регулювання | 50 град. |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Область застосування терморегулятора | Системи опалення, Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Бездротовий стандарт | Wi-Fi |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 13 мм |
| Висота | 56 мм |
| Ширина | 56 мм |
- Ціна: 2 400 ₴
- Спосіб упаковки: В комплект входить: 1. терморегулятор 2. датчик NTC температури підлоги 3м 3. інструкція користувача 4. болти кріплення


