
Нагрівач інфрачервоний для дому Екостар Е800
- Під замовлення
Відправка з 07 квітня 20264 700 ₴
- +380 (50) 727-88-30заказ
Нагрівач інфрачервоний енергоощадний Екостарий Е800. Цей тип нагрівачів ідеально підходить для опалювання приміщень середніх розмірів. Водночас стелі можуть бути заввишки від 2,2 до 3 метрів. Дуже швидко вбудовуються й можуть використовуватися як повноцінна опалювальна система кімнати. Використовують Е800 переважно в кімнатах для дітей, на балконах і лоджиях, у ванних, залах для виставок та інших невеликих приміщеннях.
Споживання із мережі становить у середньому від 0,25 кВт.
Відпарювальна площа:
у період осінь-весна за температури на вулиці до -4 градусів у приміщенні площею 16 кв. м буде підтримана температура +20 градусів;
як основне опалення +20 градусів буде забезпечено на площі 8 м за температури зовні -26 градусів.
Гарантія 3 роки забезпечує запоруку якості. За певних умов використання, описаних укті, термін експлуатації становитиме приблизно 25 років. Країна-виробник Україна, компанія Ekostar.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Экостар |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Додатковий сервіс | Установка, Сервісне обслуговування, Налаштування |
| Матеріал корпусу | Метал покритий порошковою фарбою |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа приміщення | 12 кв.м |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Тип встановлення | Стельовий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.5 кг |
| Висота | 1300 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 800 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти колірних рішень | білий, під дерево, чорний |
| Довжина, см | 130 |
| Мінімальна висота підвісу, см | 220 |
| Режим Весна-осінь | при -4°С на вулиці усередині приміщення буде +20°С / 16 кв. м |
| Режим Додаткове опалення | +20°С до існуючої температури / 14 кв. м; +10°С до існуючої температури / 26 кв. м |
| Режим Основне опалення | при -26°С на вулиці усередині приміщення буде +20°С / 8 кв. м |
| Сфера використання | дитячі садочки, квартири, балкони, душові, ванні кімнати, передпокої, магазини, виставкові зали, приватні будинки та ін. |
| Товщина, см | 4 |
| Ширина, див | 16 |
- Ціна: 4 700 ₴
