
Енергоощадний нагрівач ІЧ промисловий Екостар Про6000
- Під замовлення
Відправка з 07 квітня 202614 900 ₴
+380 (97) 277-75-94
замовлення / консультація / сервіс
- +380 (50) 727-88-30заказ
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обігрівач інфрачервоний промисловий енергозберігаючий Ekostar PRO6000 / Промышленный обогреватель инфракрасный Экостар Про6000. Нагрівач енергоощадний PRO6000. Цей тип промислових нагрівачів виробляється з відкритим теном, використовуючи водночас найбільшу ефективність випромінювання інфрачервоних променів, не здатних заподіювати шкоди здоров'ю людини. Завдяки високій потужності та продуктивності, його використання досить, щоб забезпечити самостійно досить великі та високі цеху. Максимальна висота стелі, на якій може бути розміщений енергоощадний PRO6000 — понад 15 метрів, так що способів застосування дуже багато. Неабияк економить кошти підприємства, скорочуючи або зовсім усуваючи витрати на прокладання труб для системи опалення й оплати рахунків за газ щомісяця. А якщо використовувати просту теплоізоляцію й надійно склити цеху, можна гарантувати високу самостійну продуктивність. Споживає він у середньому приблизно 2 кВт, максимальне ж споживання може скласти до 6 кВт проте це буває не так часто. Площа, що опалюється за допомогою нагрівача енергоощадного: за самостійного опалення, коли на вулиці до -4 градусів, можна гарантовано отримати +20 градусів на площі в 100 кв.м; за тих самих умов, але вже із зовнішньою температурою до -26, можна розраховувати на +20 всередині приміщення 60 кв.м. Характеристики: Країна — Україна. Компанія — Ekostar. Типи приміщень — великі, виробничі, промислові. Відпарювальна площа — 60 кв.м.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Экостар |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Додатковий сервіс | Установка, Сервісне обслуговування, Налаштування |
| Матеріал корпусу | Метал покритий порошковою фарбою |
| Призначення | Промислове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Тип встановлення | Стельовий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Висота | 1930 мм |
| Глибина | 81 мм |
| Ширина | 344 мм |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 5000 Вт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Весна-осінь | при -4°C на вулиці усередині приміщення буде +20°C / 100 кв. м |
| Висота стелі, м | від 4.0 до 20.0 |
| Основне опалення | при -26°C на вулиці усередині приміщення буде +20°C / 60 кв. м |
| Сірка використання | заводи, фабрики, технічні центри, цехи, склади, виробничі приміщення і т. д. |
- Ціна: 14 900 ₴
