
Нагрівач інфрачервоний промисловий Екостар Про4000
- Під замовлення
Відправка з 07 квітня 202613 800 ₴
+380 (97) 277-75-94
замовлення / консультація / сервіс
- +380 (50) 727-88-30заказ
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обігрівач ІЧ промисловий Ekostar PRO2000, відкритий тен / Обогреватель инфракрасный промышленный Экостар Про2000. Нагрівач енергоощадний PRO2000. Промисловий нагрівач PRO2000. Промислові нагрівачі позначаються (PRO). Нагрівачі промислового типу використовуються в досить великих приміщеннях із високою стелею. Як-от цеха, склади, заводські приміщення, автосервіси, ангори, центри торговки тощо. Серія промислових нагрівачів представлена різними потужностями від PRO2000 до PRO4000. Інфрачервоні нагрівачі — це сучасне обладнання нового покоління, що використовує як обігрів промислових приміщень, що дає змогу комфортно та швидко нагрівати приміщення з високими стелями та не шкодити здоров'ю людини. Інфрачервоний промисловий нагрівач може бути використаний у приміщенні, що досягає від чотирьох до десяти метрів. У цехах і виробничих приміщеннях такі нагрівачі можна використовувати як локальне нагрівання. Також можуть бути використані і як для додаткового опалення. Монтаж системи опалення виробляється компанією EKOSTAR. Номінальна потужність 2000 Вт. Середня споживана потужність 600 Вт. Відпарювана площа: Додаткове опалення: +15 градусів до наявної температури (40 кв.м). Основне опалення: -26 градусів на вулиці всередині приміщення буде +20 градусів (22 кв.м).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Экостар |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Додатковий сервіс | Установка, Сервісне обслуговування, Налаштування |
| Матеріал корпусу | Метал покритий порошковою фарбою |
| Призначення | Промислове |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Тип встановлення | Стельовий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 1313 мм |
| Глибина | 81 мм |
| Ширина | 234 мм |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткове опалення | +15°C до існуючої температури / 40 кв. м |
| Мінімальна висота стелі, м | 3 |
| Основне опалення | при -26°C на вулиці усередині приміщення буде +20°C / 22 кв. м |
| Сфера застосування | склади, цехи, ангари, автосервіси, заводські приміщення, центри торгівлі і т. д. |
- Ціна: 13 800 ₴
