
Метеостанція Eberle em 52490 | терморегулятор
- В наявності
- Код: em52490
19 640 ₴
- +380 (50) 727-88-30заказ
EBERLE EM 524 90 метеостанція двозонна для систем сніготанення та антизледеніння, монтаж на DIN-рейку.
Метеостанція Eberle EM 524 90 призначена для вимірювання температури, а також визначення наявності опадів для керування електрообігрівом систем водовідведення, відкритих майданчиків, пандусів, вхідних груп у двох незалежних зонах.
Регулятор оснащений клавішами керування та рідкокристалічним дисплеєм.
Для кожної зони обігріву закуповуються індивідуальні комплекти датчика опадів та температури.
На кожну зону метеостанції підключаються два датчики:
-
Eberle ESD 424 003 + Eberle TFF 524 004
-
Eberle ESF 524 001 + Eberle TFF 524 004
-
Eberle TFF 524002 + Eberle ESF 524001
ХАРАКТЕРНІ ОСОБЛИВОСТІ ТЕРМОРЕГУЛЯТОРА:
- регулятор для повністю автоматичного обігріву покрівлі, водостоків та відкритих майданчиків
- попередньо встановлені програми
- сумісний із датчиками від інших моделей регуляторів Eberle
- автоматична робота датчиків
- ручна фіксація часу затримки обігріву
- вільний від напруги висновок для сигналізації
- можливість керування двома незалежними зонами обігріву
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eberle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Дисплей | Так |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Максимальна температура регулювання | 50 град. |
| Мінімальна температура регулювання | -20 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування терморегулятора | Обігрів труб, Системи сніготанення та антиобледеніння |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу терморегулятора | На DIN-рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 159 мм |
| Ширина | 58 мм |
- Ціна: 19 640 ₴



