Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двожильний нагрівальний кабель Profi Therm Еко плюс 2-23 використовується для зовнішнього обігріву в системах антиобледеніння і сніготанення, а також для підтримки необхідної температури трубопроводів та ємностей.
Зовнішня оболонка стійка до впливу ультрафіолетового випромінювання, тому кабель не боїться перегрівання і перепадів температури.
Має дві струмопровідні жили постійного опору і захисний екран з мідного дроту, який знижує рівень випромінювання.
Кабель можна встановлювати як в закритих приміщеннях, так і на відкритих майданчиках.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi Therm Eko |
| Країна виробник | Україна |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Діаметр кабелю | 7 мм |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 23 Вт/м |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 35 мм |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Обігрів труб і трубопроводів, Обігрів покрівлі та водостоків, Обігрів резервуарів і ємностей, Обігрів водопроводу |
| Екранований кабель | Так |
| Потужність, Вт | 545 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 23.7 |
- Ціна: 2 733 ₴




