
Нагрівальний кабель Nexans TXLP/2R 17 Вт/м двожильний для теплої підлоги в стяжку (Нексанс) 154.5, 2600, 15.5
- Готово до відправки
- Код: N2-014
21 390 ₴/комплект
- +380 (50) 727-88-30заказ
Кабель нагрівальний двожильний для електричної теплої підлоги Nexans TXLP/2R 17 Вт/м
Готовий до монтажу та підключення двожильний кабель з безмуфтовим з’єднанням та захисною алюмінієвою трубкою.
З однієї сторони кабель має провід живлення довжиною 2.25 м, з іншої – герметичне заводське закінчення.
ЗАСТОСУВАННЯ:
Нагрівальний кабель NEXANS ідеально підходять для основного та додаткового обігріву будь-якого приміщення та комфортного підігріву підлог та стін в системі "тепла підлога" та/або "тепла стіна"
Також кабель використовується в системах сніготанення на відкритих поверхнях (майданчиках), підігрів вуличних сходинок, в антикригових системах даху, для обігріву труб та ґрунту.
Зовнішня ізоляція кабелю стійка до дії ультрафіолетового випромінювання.
Гріючий кабель монтується під будь-яке фінішне покриття в прошарок розчину стяжки або плиткового клею товщиною 3-5см, бажано попередньо утепленоії пінопластом або теплоізоляційною фарбою.
Для керування нагрівом необхідний терморегулятор.
|
Потужність секції, Вт |
Довжина кабелю, м |
Площа обігріву, м² |
ЦІНА без врахування знижки***, грн з ПДВ |
Обрати іншу секцію |
|
| секція* | комплект** | ||||
| 200 | 11,7 | 1,2-1,5 | 3 723,00 | 3 852,00 | TXLP/2R 200/17 |
| 300 | 17,6 | 1,8-2,2 | 4 239,00 | 4 365,00 | TXLP/2R 300/17 |
| 400 | 23,5 | 2,4-2,9 | 4 635,00 | 4 764,00 | TXLP/2R 400/17 |
| 500 | 29,3 | 2,9-3,7 | 4 977,00 | 5 109,00 | TXLP/2R 500/17 |
| 600 | 35,2 | 3,5-4,4 | 5 538,00 | 5 763,00 | TXLP/2R 600/17 |
| 700 | 41,0 | 4,1-5,1 | 6 270,00 | 6 495,00 | TXLP/2R 700/17 |
| 840 | 49,7 | 5,0-6,2 | 7 002,00 | 7 224,00 | TXLP/2R 840/17 |
| 1000 | 58,3 | 5,8-7,3 | 7 851,00 | 8 073,00 | TXLP/2R 1000/17 |
| 1250 | 72,4 | 7,2-9,1 | 9 945,00 | 10 263,00 | TXLP/2R 1250/17 |
| 1370 | 80,8 | 8,1-10,1 | 11 007,00 | 11 328,00 | TXLP/2R 1370/17 |
| 1500 | 86,4 | 8,8-11,0 | 12 111,00 | 12 531,00 | TXLP/2R 1500/17 |
| 1700 | 100,0 | 10,0-12,5 | 13 464,00 | 13 884,00 | TXLP/2R 1700/17 |
| 2100 | 123,7 | 12,4-15,5 | 14 904,00 | 15 420,00 | TXLP/2R 2100/17 |
| 2600 | 154,5 | 15,5-19,3 | 16 827,00 | 17 439,00 | TXLP/2R 2600/17 |
| 3300 | 194,0 | 19,4-24,3 | 19 668,00 | 20 376,00 | TXLP/2R 3300/17 |
* СЕКЦІЯ (нагрівальний кабель+інструкція+гарантія) - якщо монтаж здійснюється в штроби або в стяжку на сітку є можливість придбати лише кабель
До комплекту** входить:
- Секція нагрівального кабеля
- Монтажна стрічка відповідно до секції кабелю
- Гофротрубка для датчика температури
- Інструкція по монтажу та експлуатації
- Гарантійний лист на 20 років ПОВНОЇ гарантії !
- Датчик температури (без терморегулятора)
*** ЗНИЖКА надається кожному клієнту. Деталі уточнюйте в менеджера або при оформлені замовлення введіть промокод: NEXANS+
Також за бажанням у нас на сайті ви можете обрати терморегулятор для керування нагрівом теплої підлоги, а саме:
- терморегулятор механічний
- терморегулятор програмований
- терморегулятор програмований сенсорний
- терморегулятор програмований з WiFi
- терморегулятор в щиток на DIN-рейку
Якщо Ви не знайшли потрібної Вам інформації, не можете визначитисть з вибором секції гріючого кабелю чи терморегулятора або у вас залишились питання щодо способу монтажу чи підключення нагрівального кабелю для теплої підлоги - зверніться до нас за вказаним номером телефону і ми з радістю допоможемо Вам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nexans |
| Країна виробник | Норвегія |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Максимальна потужність | 17 Вт/м |
| Кількість жил | 2 |
| Екранований кабель | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Мінімальний радіус вигину | 38 мм |
| Діаметр кабелю | 75 мм |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Ізоляція | Зшитий поліетилен |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога, Обігрів покрівлі та водостоків, Обігрів водопроводу, Обігрів труб і трубопроводів, Обігрів резервуарів і ємностей, Підігрів підлоги морозильних камер |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 2600 Вт |
| Комплектація | Готова секція гріючого кабелю, монтажна стрічка, гофротрубка для датчика температури, інструкція+гарантія, коробка |
| Монтаж | у стяжку 3-6 см |
| З'єднання | Безмуфтове |
| з'єднання єднання "холодного" та нагрівального елемента | безмуфтове |
| Довжина кабелю | 154.5 |
| Площа обігріву | 15.5 |
- Ціна: 21 390 ₴/комплект




