Мат нагрівальний двожильний для теплої підлоги Nexans Millimat/150
Тонкий нагрівальний мат із кабелем з тефлоновою високотемпературною ізоляцією. Готовий до монтажу та під'єднання.
Мат складається з двожильного кабелю з алюмінієвою захисною трубкою, вплетений у тонку та гнучку скловолоконну сітку на клейкій основі. Кожна кабельна сітка має з'єднувальний мідний дріт живлення завдовжки 2,5 м.
Комплекти Millimat ідеально підходять для ремонту вже існуючих підлог без підігріву або у випадках, коли необхідно мінімально підняти рівень підлоги. При установці під плитку мат монтується безпосередньо під покриття, тобто в шар плиткового клею. Для інших підлогових покриттів необхідно зробити мінімальний шар стяжки (1-2 см).
Для керування необхідний терморегулятор.
Повна гарантія 20 років !
|
Обрати іншу секцію |
Потужність секції, Вт |
Ширина х довжина кабелю, м |
Площа обігріву, м² |
ЦІНА без врахування знижки***, грн з ПДВ | |
| секція | комплект | ||||
| MILLIMAT 150W 1.0 m² | 150 | 0,5x2,0 | 1,0 | 6 159,00 | 6 225,00 |
| MILLIMAT 225W 1.5 m² | 225 | 0,5x3,0 | 1,5 | 6 999,00 | 7 062,00 |
| MILLIMAT 300W 2,0 m² | 300 | 0,5x4,0 | 2,0 | 8 061,00 | 8 124,00 |
| MILLIMAT 375W 2,5 m² | 375 | 0,5x5,0 | 2,5 | 9 210,00 | 9 270,00 |
| MILLIMAT 450W 3,0 m² | 450 | 0,5x6,0 | 3,0 | 10 236,00 | 10 299,00 |
| MILLIMAT 525W 3,5 m² | 525 | 0,5x7,0 | 3,5 | 11 286,00 | 11 346,00 |
| MILLIMAT 600W 4,0 m² | 600 | 0,5x8,0 | 4,0 | 12 300,00 | 12 366,00 |
| MILLIMAT 750W 5,0 m² | 750 | 0,5x10,0 | 5,0 | 14 082,00 | 14 148,00 |
| MILLIMAT 900W 6,0 m² | 900 | 0,5x12,0 | 6,0 | 15 789,00 | 15 852,00 |
| MILLIMAT 1050W 7,0 m² | 1050 | 0,5x14,0 | 7,0 | 17 526,00 | 17 589,00 |
| MILLIMAT 1200W 8,0 m² | 1200 | 0,5x16,0 | 8,0 | 19 296,00 | 19 359,00 |
| MILLIMAT 1500W 10,0 m² | 1500 | 0,5x20,0 | 10,0 | 22 764,00 | 22 824,00 |
| MILLIMAT 1800W 12,0 m² | 1800 | 0,5x24,0 | 12,0 | 26 391,00 | 26 454,00 |
* СЕКЦІЯ (нагрівальний мат + інструкція + гарантія)
До комплекту** входить:
- Секція нагрівального мату
- Гофротрубка для датчика температури
- Інструкція по монтажу та експлуатації
- Гарантійний лист на 20 років ПОВНОЇ гарантії !
- Датчик температури (без терморегулятора)
*** ЗНИЖКА надається кожному клієнту. Деталі уточнюйте в менеджера або при оформлені замовлення введіть промокод: NEXANS+
Також за бажанням у нас на сайті ви можете обрати терморегулятор для керування нагрівом теплої підлоги, а саме:
- терморегулятор механічний
- терморегулятор програмований
- терморегулятор програмований сенсорний
- терморегулятор програмований з WiFi
- терморегулятор в щиток на DIN-рейку
Якщо Ви не знайшли потрібної Вам інформації, не можете визначитисть з вибором секції гріючого кабелю чи терморегулятора або у вас залишились питання щодо способу монтажу чи підключення нагрівального кабелю для теплої підлоги - зверніться до нас за вказаним номером телефону і ми з радістю допоможемо Вам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nexans |
| Країна виробник | Норвегія |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Діаметр кабелю | 4.5 мм |
| Ізоляція | Тефлон |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 150 Вт/м |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Потужність | 150 Вт/м.кв. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Екранований кабель | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Площа обігріву | 10 |
| з'єднання єднання "холодного" та нагрівального елемента | безмуфтове |
- Ціна: 25 560 ₴/комплект







